Buy Now

Умови використання Enshrouded

Статус: 05.06.2023

1 Сфера застосування та предмет Угоди

1.1 Keen Games GmbH, Dreieichstr. 59, 60594 Frankfurt am Main (Keen") управляє грою Enshrouded (Enshrouded"), яку вона пропонує вам для використання відповідно до цих Умов використання гри Enshrouded (Умови використання"). У межах Enshrouded ви можете вільно пересуватися у відкритому світі, досліджувати його, будувати, брати участь у битвах та багато іншого.

1.2 Предметом договору є використання вами гри Enshrouded. Ви можете придбати Enshrouded через платформу Steam, а також інші платформи в майбутньому (разом - "Платформа"). Що стосується придбання Enshrouded, відповідна Платформа є єдиним договірним партнером. Що стосується використання Enshrouded, то переважну силу мають відповідні договірні умови Платформи. Це застосовується, зокрема, у випадку суперечностей між відповідними договірними умовами платформи та цими Умовами використання. Ці Умови використання застосовуються додатково.

1.3 Якщо ви добровільно вирішите придбати певні функції, віртуальні предмети або права ("Внутрішньоігрові предмети") як частину Enshrouded, ви понесете витрати, що перевищують вартість придбання Enshrouded. Внутрішньоігрові предмети можуть бути використані тільки для Enshrouded і тільки для облікового запису користувача, через який було здійснено відповідну платіжну операцію.

1.4 Для того, щоб користуватися Enshrouded, вам, можливо, доведеться дати згоду на обробку ваших персональних даних. Keen окремо попросить вас надати ці заяви про згоду, якщо це вимагається законом, і повідомить вас про обсяг цих заяв.

1.5 Підключення до Інтернету, підтримка мережевого з'єднання, а також закупівля та надання апаратного та програмного забезпечення, необхідного для придбання та використання Enshrouded, не є предметом цих Умов використання. Для того, щоб мати можливість використовувати Enshrouded, ви повинні нести відповідальність за забезпечення доступу до Інтернету та всього технічного обладнання, необхідного для цієї мети, і ви повинні самостійно сплачувати будь-які витрати, понесені у зв'язку з цим.

1.6 Вихідні коди, матеріали для розробки та програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, що використовуються для Enshrouded, не є предметом цього договору.

1.7 Keen не зберігає текст цього договору після укладення договору. Ви можете отримати доступ до Умов використання в будь-який час за адресою https://enshrouded.com/eula]enshrouded.com/eula.

2 Укладення договору

Ви можете придбати права на використання Enshrouded, необхідні для купівлі та гри, лише через платформу. Для цього ви повинні зареєструватися на відповідній платформі. Відповідна платформа буде вашим договірним партнером для реєстрації, придбання прав на використання Enshrouded та ігрових предметів для Enshrouded. Таким чином, укладення договору про реєстрацію, придбання Enshrouded та ігрових предметів відбувається згідно з умовами договору відповідної платформи.

3 Ваші зобов'язання

3.1 Використання Enshrouded регулюється умовами та положеннями платформи, через яку ви придбали Enshrouded. Крім того, положення цього пункту 3 застосовуються в тій мірі, в якій вони не суперечать умовам та положенням Платформи. У разі виникнення такої суперечності переважну силу мають положення та умови Платформи.

3.2 Ви зобов'язані використовувати Enshrouded відповідно до цих Умов використання та згідно з відповідною метою. Ви зобов'язані не перешкоджати і не переслідувати інших користувачів Enshrouded, не використовувати Enshrouded в інших цілях, ніж ті, для яких вона призначена, і не використовувати Enshrouded таким чином, щоб порушити або перевантажити технічний процес.

3.3 Зокрема, забороняється наступне:

a) Використання заходів, механізмів або програмного забезпечення, які можуть порушити функціонування та ігровий процес Enshrouded;

b) дії, які можуть спричинити необґрунтоване або надмірне навантаження на технічні потужності;

c) Блокування, перезапис або модифікація контенту, створеного Keen, або інше втручання в ігровий процес у деструктивний спосіб;

г) Використання ботів або інших інструментів;

e) використання скриптів і програм, які надають вам перевагу над іншими гравцями

f) Створення або використання читів, модів, хаків та/або програмного забезпечення, що змінює ігровий досвід;

g) Купівля, продаж або обмін віртуальних товарів та ігрових предметів на реальні платіжні засоби у третіх осіб або спроба цих дій, за винятком випадків, коли це дозволено в окремих випадках.

3.4 Сюди також відносяться всі дії, які за своїм ефектом еквівалентні вищезгаданим заборонам.

3.5 Якщо ви виявили програмну помилку, яка потенційно може бути використана на шкоду іншим користувачам або Keen, будь ласка, негайно повідомте про це Keen.

4 Надання прав

4.1 До надання прав на Enshrouded застосовуються умови та положення платформи, через яку ви придбали Enshrouded. Крім того, положення цього пункту 4 застосовуються в тій мірі, в якій вони не суперечать умовам та положенням Платформи. У разі виникнення такої суперечності, положення та умови Платформи мають переважну силу.

4.2 Keen надає вам невиключне "невиключне" право, яке не підлягає передачі, субліцензуванню, географічно необмежене, обмежене терміном дії цієї Угоди, використовувати Enshrouded в особистих цілях відповідно до цих Умов використання, а також зберігати і демонструвати Enshrouded в обсязі, необхідному для використання за призначенням і відповідно до договору. Усі права, які не надані прямо, зокрема, права на редагування, розповсюдження, оприлюднення та/або використання Enshrouded в інший спосіб, зберігаються за вами. Якщо протягом дії цієї Угоди Keen надає нові випуски, патчі, оновлення, оновлення та виправлення Enshrouded, вищезазначені права на використання застосовуються до них у тому ж порядку, що й раніше.

4.3 Компоненти Enshrouded, на які явно поширюються права третіх осіб і, зокрема, ліцензії з відкритим вихідним кодом, виключаються з надання прав. Зокрема, компоненти, які розкриваються Keen у складі Enshrouded як вміст третіх осіб, вважаються такими, що можуть бути розпізнані.

4.4 Ви не можете декомпілювати або іншим чином здійснювати зворотне проектування Enshrouded чи намагатися відкрити його вихідний код. Єдиним винятком є дії, необхідні для отримання інформації про інтерфейс, необхідної для встановлення сумісності з програмним забезпеченням сторонніх розробників. Передумовою для цього є те, що ви раніше безуспішно намагалися отримати таку інформацію від Keen за розумну плату. Інформація про інтерфейс, отримана таким чином, може бути використана лише з метою встановлення сумісності, не може бути опублікована і може бути надана третім особам лише в обсязі, необхідному для встановлення сумісності.

5 Відповідальність

Відповідальність несе насамперед відповідна платформа. Якщо існує пряма відповідальність Keen, Keen несе остаточну відповідальність в рамках цих Умов використання відповідно до наступних положень.

5.1 Keen несе відповідальність без обмежень за умисел і грубу недбалість, а також за шкоду, заподіяну життю, тілу або здоров'ю.

5.2 У випадках незначної недбалості Keen несе відповідальність у разі порушення істотного договірного зобов'язання. Істотним договірним зобов'язанням у розумінні цього пункту є зобов'язання, виконання якого в першу чергу робить можливим виконання договору і на виконання якого партнер за договором може регулярно покладатися.

5.3 Відповідальність згідно з пунктом 5.2 обмежується передбачуваною на момент укладення договору шкодою, настання якої зазвичай слід очікувати.

5.4 Відповідальність за збитки, спричинені втратою даних, обмежується у випадку з пунктом 5.2 сумою витрат на відновлення даних, які були б понесені, навіть якщо б ви регулярно створювали резервні копії даних відповідно до ризику.

5.5 Обмеження відповідальності застосовуються відповідно на користь працівників, агентів та довірених осіб компанії Keen.

5.6 Будь-яка відповідальність компанії Keen за надані гарантії (які повинні бути чітко визначені як такі) та за претензіями, що ґрунтуються на Законі про відповідальність за якість продукції, залишається незмінною.

5.7 Будь-яка подальша відповідальність Keen виключається.

6 Строк; розірвання

6.1 Використання Enshrouded регулюється умовами та положеннями Платформи, через яку ви придбали Enshrouded. Крім того, положення цього пункту 6 застосовуються в тій мірі, в якій вони не суперечать умовам та положенням Платформи. У разі виникнення такої суперечності переважну силу мають положення та умови Платформи.

6.2 Keen може розірвати договір, повідомивши про це за два тижні.

6.3 Якщо договір між вами та Платформою про надання послуги Enshrouded розривається з будь-якої причини, цей договір між вами та Keen також розривається.

6.4 Законне право на позачергове розірвання договору без повідомлення про причини залишається незмінним.

7 Зміни до Enshrouded

7.1 Використання Enshrouded регулюється умовами та положеннями Платформи, через яку ви придбали Enshrouded. Крім того, положення цього пункту 7 застосовуються в тій мірі, в якій вони не суперечать умовам Платформи. У разі виникнення такої суперечності переважну силу мають положення та умови Платформи.

7.2 Окрім того, що є необхідним для підтримання договірної відповідності Enshrouded, Keen може модифікувати та адаптувати Enshrouded та його функціональні можливості, якщо така модифікація є обґрунтованою причиною. Такі причини існують, зокрема, у випадку змін (i) для виконання змінених правових вимог або юрисдикції, (ii) для виконання судових або офіційних розпоряджень, (iii) для виконання змінених технічних вимог, таких як нове технічне середовище або інші операційні причини, (iv) для адаптації до змінених ринкових умов, таких як, наприклад, збільшення кількості користувачів, (v) через порушення прав третіх осіб, (vi) через втрату або зміну ліцензійних умов третіх осіб, ліцензії яких необхідні для роботи Enshrouded, (vii) через обмеження постачальників послуг Keen, або (viii) для вашої вигоди.

7.3 Ви не будете нести жодних додаткових витрат за будь-які зміни в Enshrouded та її функціональності відповідно до цього Розділу 7. Keen надасть вам чітке та зрозуміле повідомлення про такі зміни.

7.4 Якщо така зміна впливає на вашу здатність отримувати доступ до Enshrouded або користуватися нею більш ніж незначно ("негативна зміна"), Keen повідомить вас про це щонайменше за шість тижнів за допомогою текстового повідомлення ("повідомлення про зміну"). Повідомлення про зміну міститиме характеристики та час негативної зміни, а також інформацію про ваші права, описані нижче.

7.5 У разі негативних змін ви маєте право безкоштовно розірвати договір з періодом повідомлення за 30 днів. Перебіг строку починається з моменту отримання вами повідомлення про зміни. Якщо зміни відбулися після отримання вами повідомлення про зміни, строк починає відраховуватися лише з моменту внесення змін. Розірвання договору виключається, якщо доступність або зручність використання незміненого Enshrouded зберігається без додаткових витрат.

7.6 Ці Умови використання застосовуються mutatis mutandis до всіх модифікацій і до Enshrouded, зміненої такими модифікаціями.

7.7 Для уникнення сумнівів, додавання, видалення та налаштування вільно доступного Ігрового Контенту або Ігрових Функцій в рамках Enshrouded не є модифікацією Enshrouded або її функціональності і може здійснюватися компанією Keen в будь-який час, незважаючи на положення цього Розділу 7. Однак це не включає видалення або зміну раніше придбаних ігрових предметів.

8 Зміни до Умов використання

8.1 Keen може вносити зміни та доповнення до цих Умов використання, які будуть діяти в майбутньому, якщо для цього є вагома причина і якщо ці зміни є обґрунтованими з огляду на інтереси обох договірних сторін.

8.2 Поважна причина існує, зокрема, якщо зміни є необхідними в значній мірі через порушення відносин еквівалентності договору, яке було непередбачуваним для Keen на момент укладення договору, або якщо вони є необхідними для подальшого виконання договору через зміни в судовій практиці або законодавстві.

8.3 Зміна основного зобов'язання з надання послуг - за винятком змін функціонального обсягу, описаних у пункті 7 - виключається.

8.4 Keen повідомить вас про змінені умови в текстовому вигляді щонайменше за шість тижнів до запланованого набрання ними чинності, окремо вказавши нові положення та дату набрання ними чинності. Водночас Keen надасть вам розумний строк, щонайменше шість тижнів, щоб повідомити, чи приймаєте ви змінені Умови використання для подальшого використання Enshrouded та її функцій.

8.5 Якщо ви не зробите заяву протягом цього періоду, який починається з моменту отримання повідомлення в текстовій формі, змінені Умови використання вважатимуться прийнятими.

8.6 Keen окремо повідомить вас про ці правові наслідки, тобто про право на заперечення, період заперечення та значення мовчання, на початку періоду.

9 Прикінцеві положення

9.1 Вибір права. Ці Умови використання регулюються німецьким законодавством, за винятком Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів. Якщо ви є споживачем і не маєте постійного місця проживання в Німеччині, це застосовується із застереженням, що обов'язкові положення законодавства держави, в якій ви маєте постійне місце проживання, продовжують застосовуватися, якщо вони не передбачають іншого.

9.2 Мова. Цей Договір може бути укладений німецькою та англійською мовами. У разі виникнення розбіжностей між мовними версіями, текст німецькою мовою має переважну силу.

9.3 Юрисдикція. Щодо (i) користувачів, які не є споживачами, (ii) споживачів, які не мають постійного місця проживання в Німеччині на момент укладення договору або переїхали за кордон після укладення договору, та (iii) споживачів, постійне місце проживання яких невідоме на момент подання позову, місцем юрисдикції та виконання зобов'язань є Франкфурт-на-Майні. В інших випадках місце підсудності визначається відповідно до загальних правил.

9.4 Transferability. Keen має право передавати права та обов'язки, що випливають з цього договору, третій стороні. У такому випадку ви маєте право відмовитися від договору.

9.5 Обов'язкова інформація щодо вирішення споживчих спорів. Європейська Комісія надає платформу для вирішення спорів в режимі онлайн за адресою http://ec.europa.eu/consumers/odr/]http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Keen не бажає і не зобов'язана брати участь у процедурі вирішення спорів у споживчому арбітражі.